WYCIECZKI TERENOWE PO POGÓRZU IZERSKIM

Oferujemy Państwu urozmaicenie pobytu w naszym pięknym regionie.

 Góry Izerskie to nieskazitelność rozległych panoram i ciekawa historia regionu – a wszystko to na wyciągnięcie dłoni.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na rodzinne jak i kameralne wycieczki kultowymi samochodami jakimi są Toyota Hilux Surf. Wszyscy biorący w tym udział  mogą oderwać się od codzienności, zrelaksować na łonie natury, czując jednocześnie dreszczyk adrenaliny.

W czasie 4 godzinnej wycieczki zwiedzimy piękne okolice Świecia, Zapory Leśniańskiej, Elektrowni wodnej Złotniki, Zamek Gryf, czy też prawdopodobnie najgrubszą i najstarszą grusze w Polsce, która ma ok. 300 lat!  Zwiedzimy także opuszczone miejsca, a na trasie zapewne spotkamy stada zwierzyny leśnej więc aparat z pewnością się przyda !:D. W czasie jednej z przerw zaprosimy Państwa na ognisko z poczęstunkiem (istnieje opcja wegetariańska) .

Zapewniamy że nasze SURF-y 4 i 2 drzwiowe dostarczą każdemu z Was adrenalinę i pełni wrażeń. Niektórym wystarczy jedna wyprawa, by załapać przysłowiowego „BAKCYLA’’ na jazdę w terenie i zacząć rozglądać się za własną „przeprawówką”. 

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich tych, którzy chcieli by spojrzeć na ten wspaniały region całkowicie z innej perspektywy.  

Rezerwacja i więcej informacji o wycieczkach samochodem terenowym w „Izery 4 na 4’’ zapraszamy pod numerem telefonu: 537 094 653

                        WAGA! REZERWACJA MOŻLIWA                             TYLKO DLA GRUP 3,6,9 -osobowych