Wypożyczalnia Rowerów Elektrycznych
Świeradów Zdrój

       Rower Elektryczny pozwala na pokonanie znacznie większej odległości niż można by to zrobić na piechotę, jednocześnie pozwala rozkoszować się świeżym powietrzem, pięknem i spokojem Gór Izerskich. W każdej chwili możesz zatrzymać się aby coś sfotografować lub przekąsić. Ponadto na rowerze dostaniesz się tam, gdzie samochodem nie dasz rady.

E-bike otwiera nowe horyzonty dla osób, które powracają do aktywności fizycznej (np. po kontuzji czy zimie spędzonej na kanapie), ale także dla tych którzy jej wręcz nie lubią, a nawet dla osób starszych. Są świetnym rozwiązaniem jeśli np Twój partner uwielbia kolarstwo, a Ty niekoniecznie, lub jeśli nie miałaś/miałeś okazji jeszcze tego sprawdzić. W tej sytuacji to Twój partner na klasycznym rowerze może mieć problem żeby Cie dogonić.

Jednym słowem- wypróbujcie rower elektryczny! Zapraszamy serdecznie do naszej wypożyczalni ,kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasza kadra pomoże Wam wybrać odpowiedni model i przygotować się do jazdy!

Wypożyczalnia przy
Kolei Gondolowej

Cennik wypożyczalni rowerów elektrycznych

Full (Pełna Amortyzacja)

Wypożycz rower ONLINE

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s.1 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia mojego zapytania. Mam prawo do dostępu do moich danych, edycji i zaprzestaniach ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KOCZ Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 15A/1, 59-850 Świeradów Zdrój.
wypożyczalnia rowerów

HARDTAIL (amortyzacja na Przód)

APACHE

FLYER

Flyer 29", L, XL
Flyer 29", L, XL

KIDS APACHE

Apache Tate E5 green 24"
Apache Tate E5 green 24"

Wskazówki dojazdu do wypożyczalni rowerów elektrycznych