Wypożyczalnia Rowerów Elektrycznych
Świeradów Zdrój

       Rower Elektryczny pozwala na pokonanie znacznie większej odległości niż można by to zrobić na piechotę, jednocześnie pozwala rozkoszować się świeżym powietrzem, pięknem i spokojem Gór Izerskich. W każdej chwili możesz zatrzymać się aby coś sfotografować lub przekąsić. Ponadto na rowerze dostaniesz się tam, gdzie samochodem nie dasz rady.

E-bike otwiera nowe horyzonty dla osób, które powracają do aktywności fizycznej (np. po kontuzji czy zimie spędzonej na kanapie), ale także dla tych którzy jej wręcz nie lubią, a nawet dla osób starszych. Są świetnym rozwiązaniem jeśli np Twój partner uwielbia kolarstwo, a Ty niekoniecznie, lub jeśli nie miałaś/miałeś okazji jeszcze tego sprawdzić. W tej sytuacji to Twój partner na klasycznym rowerze może mieć problem żeby Cie dogonić.

Jednym słowem- wypróbujcie rower elektryczny! Zapraszamy serdecznie do naszej wypożyczalni ,kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasza kadra pomoże Wam wybrać odpowiedni model i przygotować się do jazdy!

Wypożyczalnia przy
Kolei Gondolowej

Cennik wypożyczalni rowerów elektrycznych

Wypożycz rower ONLINE

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s.1 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu przetworzenia zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia mojego zapytania. Mam prawo do dostępu do moich danych, edycji i zaprzestaniach ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest KOCZ Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 15A/1, 59-850 Świeradów Zdrój.
wypożyczalnia rowerów

Wskazówki dojazdu do wypożyczalni rowerów elektrycznych